Biz Geta Grup Olarak

GETA Asansör San. Tic. A.Ş.

GETA Asansörün kuruluş amacı, yerli asansör üretim ve montaj firmalarını tek bir çatı altında birleştirerek oluşturulacak güç birliği ile yurtiçinde söz sahibi olmak, yurtdışına büyük ölçekli ihracat yapabilmek ve dünya markası olan yabancı firmalarla rekabet edebilme potansiyelini ortaya çıkarmaktır.

GETA Asansör, 2014 yılında halen faaliyetlerine devam etmekte olduğu üç bin metrekare kapalı alana sahip fabrika binasında üretime başlamıştır. Malzeme desteği vermekte olduğu iştirakçilerinin her türlü ihtiyacını karşılamak maksadıyla 1000 metrekare depolama alanı oluşturmuştur.

GETA Asansör 2016 yılı başından itibaren Enterprise Resource Planning-ERP (İşletme Kaynak Kullanım Yönetimi Sistemi) kullanmaya başlamış, bağlı firmalarda da kurulmuş olan sistemle birlikte gerekli işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılması sağlanmıştır. ERP  sistemi iştirakçi firmaların satış personelinin sahada teklif vermelerini, tekliften ürünün montajı ve montaj sonrası desteğine kadar tüm süreçlerinin muhasebe entegrasyonu dahil olacak şekilde yürütülmesi ve raporlanmasını sağlamaktadır. ERP uygulaması internet erişimi olan her ortamda ulaşılabilen bir yapıya sahiptir.


İŞTİRAKCİLERİMİZ